Andělé v našem životě

andělské světlo – léčení těla i duše


Motto dne:

Když miluješ, můžeš dělat zázraky.

 
 
 
 

 

 

 

Andělé a sebeléčení - kurzy v Brně

Andělé je jemnohmotná energie, kterou můžeme vnímat jako duchovní či energetické pozitivní bytosti, které svou moudrostí přesahují běžný lidský rozum. Znají duchovní zákony, cesty duší všech lidí, umí utěšit v neštěstí, ale i před neštěstím ochránit. Umí povzbudit i ukázat nejlepší směr. Jejich možnosti nám pomáhat jsou mnohostranné.

Každý člověk má ve své blízkosti anděly, i když je neslyší ani nevidí. A jestli má někdo pocit, že žádné anděly ve své blízkosti nemá nebo na něho zapomněli, tak je to tím, že je nevnímá. Každému mohou pomáhat, jen to s námi mají někdy těžké, protože jejich pomoc neumíme dobře přijímat.
Můžeme se však naučit prosit je o pomoc tak, aby nám mohli více pomáhat a abychom si tím jejich přítomnost v životě mohli více uvědomovat.

Andělé a sebeléčení
Víkendový prožitkový kurz pro začátečníky i pro zájemce, kteří již spojení s andělským světem mají, na němž se dozvíte, kdo jsou to andělé i jiné bytosti pozitivního energetického světa, na němž si prožijete mnoho řízených meditací s léčícími anděly
, kteří se s vámi při těchto meditacích trvale spojí  a pomohou vám anděly ve svém životě více vnímat, přijímat jejich pomoc v různých situacích a léčivé meditace, které se na kurzu naučíte, vám i po kurzu pomohou při sebeléčení.
Cena za kurz je 1 900 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 1 500 Kč)
Nejbližší termín:
so-ne 26. - 27. 5. 2018

Lektorem kurzu je mistr reiki Lubomír Šopf, o organizaci se stará Iva Janíčková. Kurzy jsou organizovány na adrese Křížová 15, Brno,  Začátek je vždy v 9.00 hod., v sobotu se končí kolem 18.30 hod., v neděli kolem 15.30 hod.

Mimobrněnským nabízíme možnost
p
řespání na místě konání kurzu
ve vlastním spacáku za 50 kč za noc (molitanové podložky máme k dispozici) nebo na válendě s lůžkovinami za 200 kč za noc (počet lůžek je omezen, proto je potřebné domluvit si nocleh včas).


Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
Iva Janíčková, tel. 723 456 720, iva@iril.cz

Naše prostory pro kurzy na adrese Křížová 15, Brno se nacházejí ve druhém patře nájemního domu, dole u vchodu je zvonek označený názvem našeho sdružení IRIL.

        

Posezení je na molitanových podložkách na zemi nebo na židli, každý si vybere podle svého pohodlí. K dispozici je varná konvice, hrníčky, káva, čaj, v případě potřeby i lednička a mikrovlná trouba na ohřátí jídla.

Jak nás najdete:

Od vlakového nádraží tramvaj č. 2,  zastávka Poříčí, je to dům hned u zastávky, vchod je mezi prodejnou nábytku a prodejnou obuvi.

Od autobusového nádraží Zvonařka je to pět minut autobusem č. 84, zastávka Poříčí.

Autem je možné zdarma parkovat na ulici Ypsilantiho, Křídlovická nebo v dalších blízkých ulicích, placené parkoviště je na Mendlově náměstí.


 
 
 
 

 

 

 

© Copyright 2004-2018 IRIL. Všechna práva vyhrazena.