Andělé v našem životě

andělské světlo – léčení těla i duše


Motto dne:

Štěstí je stav mysli.

 
 
 
 

 

 

 

Andělé nám pomáhají - prožitkové a sebepoznávací kurzy v Brně

Andělé jsou jemnohmotné energetické bytosti, které svou moudrostí přesahují běžný lidský rozum. Znají duchovní zákony, vidí na cestu duše, umí utěšit, povzbudit i ochránit. Jejich možnosti nám pomáhat jsou mnohostranné, mohou pomáhat v běžných denních situacích, ve vztazích, při vydělávání peněz, při meditaci,  sebeléčení i při rozvoji duše.

Každý člověk má ve své blízkosti anděly, i když je neslyší ani nevidí. A jestli má někdo pocit, že žádné anděly ve své blízkosti nemá nebo na něho zapomněli, tak je to tím, že je nevnímá. Každému mohou pomáhat, jen to s námi mají někdy těžké, protože jejich pomoc neumíme dobře vnímat a přijímat.
Můžeme se však naučit prosit je o pomoc tak, aby nám mohli více pomáhat a abychom si tím jejich přítomnost v životě mohli více uvědomovat.

Na kurzech předáváme své zkušenosti, jednotlivé kurzy jsou samostatné, na sobě nezávislé, vzájemně se však tématicky doplňují.

Seznámení s léčícími anděly
Půldenní kurz, na němž se dozvíte, jak více využívat andělské pomoci v životě, naučíte se očišťovat od negativních energií a setkáte se v meditaci se svým andělem strážným, který vám bude i po kurzu pomáhat spojovat se s andělským světem.
Kurz vede mistr reiki Lubomír Šopf,
začátek je v 9.00hod., končí se kolem 13.30 hod.
Cena je 800 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 600 Kč)
Nejbližší termín:
neděle 26. 5. 2019

Andělé a sebeléčení
Víkendový kurz, na němž si prožijete mnoho řízených meditací s léčícími anděly
, kteří velmi rádi pomáhají i meditačním začátečníkům do meditace se dostat a trvale se s nimi přitom spojit. Toto spojení pak pomáhá anděly více ve svém životě vnímat a přijímat jejich pomoc v různých situacích i při sebeléčení vaší duše i těla.
Kurz vede mistr reiki Lubomír Šopf,
začátek je v sobotu i v neděli v 9.00 hod., v sobotu se končí kolem 18.30 hod., v neděli kolem 15.30 hod.
Cena je 1 900 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 1 600 Kč)
Nejbližší termín:
Tento kurz organizujeme pouze jednou ročně,
aktuální termín:
so -ne 23. - 24. 11. 2019

Život s anděly
Půldenní kurz, na němž se dozvíte, kdo jsou to andělé, víly, trpaslíci i jiné pohádkové bytosti pozitivního energetického světa, naučíte se je prosit o pomoc a v meditaci se setkáte s vaším andělským průvodcem, který přijme vaše současná přání a bude vám i po kurzu pomáhat ve vašich vztazích, v materiálních záležitostech, na cestě duše i v běžných každodenních situacích.
Kurz vede mistryně reiki Iva Janíčková,
začátek je v 9.00hod., končí se kolem 13.30 hod.
Cena je 800 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 600 Kč)
Nejbližší termín:
čtvrtek 27. 6. 2019

Andělé a vidění aury
Na kurzu se dozvíte, jak se naučit vidět auru lidí i rostlin a současně si zde své skryté vnitřní schopnosti za pomoci andělů vyzkoušíte. Kurz je vhodný i pro lidi, kteří se o tuto tématiku zajímají pouze teoreticky, můžete v sobě odhalit skryté duševní schopnosti, které vám andělé pomohou rozvíjet, když si to budete přát.
Kurz vede mistr reiki Lubomír Šopf,
začátek je v 9.00hod., končí se kolem 13.30 hod.
Cena je 800 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 600 Kč)
Nejbližší termín:
čtvrtek 18. 4. 2019

Kurzy jsou organizovány na adrese Křížová 15, Brno,  lektoři kurzů jsou mistři reiki Lubomír Šopf a Iva Janíčková , o organizaci se stará Iva Janíčková. Mimobrněnským účastníkům nabízíme možnost přespání na místě konání kurzu ve vlastním spacáku za 50 Kč za noc (molitanové podložky máme k dispozici) nebo na válendě s lůžkovinami za 200 Kč za noc (počet lůžek je omezen, proto je potřebné domluvit si nocleh včas).

Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
Iva Janíčková, tel. 723 456 720, iva@iril.cz

Naše prostory pro kurzy na adrese Křížová 15, Brno se nacházejí ve druhém patře nájemního domu, dole u vchodu je zvonek označený názvem našeho sdružení IRIL.

        

Posezení je na molitanových podložkách na zemi nebo na židli, každý si vybere podle svého pohodlí. K dispozici je varná konvice, hrníčky, káva, čaj, v případě potřeby i lednička a mikrovlná trouba na ohřátí jídla.

Jak nás najdete:

Od vlakového nádraží tramvaj č. 2,  zastávka Poříčí, je to dům hned u zastávky, vchod je mezi prodejnou nábytku a prodejnou obuvi.

Od autobusového nádraží Zvonařka je to pět minut autobusem č. 84, zastávka Poříčí.

Autem je možné zdarma parkovat na ulici Ypsilantiho, Křídlovická nebo v dalších blízkých ulicích, placené parkoviště je na Mendlově náměstí.


 
 
 
 

 

 

 

© Copyright 2004-2019 IRIL. Všechna práva vyhrazena.