Andělé v našem životě

andělské světlo – léčení těla i duše


Motto dne:

Každý je anděl, jen to musíme přijmout a cítit u srdce.

 
 
 
 

 

 

 

Andělé nám pomáhají - sebepoznávací kurzy

Andělé jsou duchovní energie, které můžeme vnímat jako bytosti a které se projevují intuicí. Svou moudrostí přesahují běžný lidský rozum, znají duchovní zákony, vidí na cestu duše, umí utěšit, povzbudit, ochránit  a pomáhají v mnoha běžných denních situacích.  Jejich možnosti nám pomáhat jsou mnohostranné, mohou pomáhat v běžných denních situacích, ve vztazích, při práci, při meditaci,  sebeléčení, na duchovní i životní cestě.

Každý člověk má ve své blízkosti anděly, i když je neslyší ani nevidí. A jestli má někdo pocit, že žádné anděly ve své blízkosti nemá nebo na něho zapomněli, tak je to tím, že je nevnímá. Každému mohou pomáhat, jen to s námi mají někdy těžké, protože jejich pomoc neumíme přijímat.
Můžeme se však naučit prosit je o pomoc tak, aby nám mohli více pomáhat a abychom si jejich přítomnost v životě mohli více uvědomovat. Na našich kurzech předáváme naše zkušenosti, jednotlivé kurzy jsou samostatné, na sobě nezávislé, vzájemně se však tématicky doplňují.

Seznámení s anděly
Jednodenní kurz, na němž se dozvíte, kdo jsou to andělé, jaké mají své poslání v duchovním i fyzickém světě a jak nám mohou pomáhat. Rovněž se zde setkáte v meditaci se svým andělem strážným a naučíte se jednoduchou meditaci, která vám umožní být i po kurzu s andělským světem v kontaktu a v běžných každodenních situacích využívat andělské pomoci. 
Cena je 1 000 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 900 Kč)
Nejbližší termíny:
sobota 28. 9. 2019

Andělé a sebeléčení

Víkendový intenzívní kurz pro začátečníky, na němž si prožijete mnoho řízených meditací s léčícími anděly
, kteří pomáhají i začátečníkům meditaci prožít a trvale se s nimi přitom spojit. Toto spojení pak pomáhá anděly více ve svém životě vnímat a přijímat jejich pomoc v různých situacích, při meditaci i při sebeléčení.
Začátek je v sobotu i v neděli v 9.00 hod., v sobotu se končí kolem 18.30 hod., v neděli kolem 15.30 hod.
Cena je 1 900 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 1 600 Kč)
Nejbližší termín:
so -ne 23. - 24. 11. 2019

Andělé a vidění aury

Na jednodenním kurzu se dozvíte, jak se naučit vidět auru rostlin i lidí a jak si tak rozšířit své vnímání krás přírody i energetického světa. Současně si zde své skryté vnitřní schopnosti za pomoci andělů vyzkoušíte. Kurz je vhodný i pro lidi, kteří se o tuto tématiku zajímají pouze teoreticky, můžete v sobě odhalit skryté duševní schopnosti, které vám andělé pomohou rozvíjet, když si to budete přát.
Cena je 1 000 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 900 Kč)
Termíny jsou v roce 2019 pouze po domluvě, pokud vás tato tématika zajímá, ozvěte se.

Kurzy jsou organizovány na adrese Křížová 15, Brno, kurz Seznámení s anděly vede Iva Janíčková a ostatní kurzy vede Lubomír Šopf, o organizaci se stará Iva Janíčková. Začátek je vždy v 9.00hod., jednodenní kurzy končí kolem 15. hod., dvoudenní končí v sobotu po 18. hod., v neděli kolem 15.30 hod.,  Mimobrněnským účastníkům nabízíme možnost přespání na místě konání kurzu ve vlastním spacáku za 100 Kč za noc nebo na válendě s lůžkovinami za 200 Kč za noc, počet válend je však omezen, proto je v případě zájmu potřeba domluvit si nocleh včas.

Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
Iva Janíčková, tel. 723 456 720, iva@iril.cz

Naše prostory pro kurzy na adrese Křížová 15, Brno se nacházejí ve druhém patře nájemního domu, dole u vchodu je zvonek označený názvem našeho sdružení IRIL.

        

Posezení je na molitanových podložkách na zemi nebo na židli, každý si vybere podle svého pohodlí. K dispozici je varná konvice, hrníčky, káva, čaj, v případě potřeby i lednička a mikrovlná trouba na ohřátí jídla.

Jak nás najdete:

Od vlakového nádraží tramvaj č. 2,  zastávka Poříčí, je to dům hned u zastávky, vchod je mezi prodejnou nábytku a prodejnou obuvi.

Od autobusového nádraží Zvonařka je to pět minut autobusem č. 84, zastávka Poříčí.

Autem je možné zdarma parkovat na ulici Ypsilantiho, Křídlovická nebo v dalších blízkých ulicích, placené parkoviště je na Mendlově náměstí.


 
 
 
 

 

 

 

© Copyright 2004-2019 IRIL. Všechna práva vyhrazena.