Andělé v našem životě

andělské světlo – léčení těla i duše


Motto dne:

Každý je anděl, jen to musíme přijmout a cítit u srdce.

 
 
 
 

 

 

 

Andělé nám pomáhají - sebepoznávací kurzy

Andělé jsou duchovní energie, které můžeme vnímat jako bytosti a které se projevují intuicí. Svou moudrostí přesahují běžný lidský rozum, znají duchovní zákony, vidí na cestu duše, umí utěšit, povzbudit, ochránit  a pomáhají v mnoha běžných denních situacích.  Jejich možnosti nám pomáhat jsou mnohostranné, mohou pomáhat v běžných denních situacích, ve vztazích, při práci, při meditaci,  sebeléčení, na duchovní i životní cestě.

Každý člověk má ve své blízkosti anděly, i když je neslyší ani nevidí. A jestli má někdo pocit, že žádné anděly ve své blízkosti nemá nebo na něho zapomněli, tak je to tím, že je nevnímá. Každému mohou pomáhat, jen to s námi mají někdy těžké, protože jejich pomoc neumíme přijímat.
Můžeme se však naučit prosit je o pomoc tak, aby nám mohli více pomáhat a abychom si jejich přítomnost v životě mohli více uvědomovat. Na našich kurzech předáváme naše zkušenosti, jednotlivé kurzy jsou samostatné, na sobě nezávislé, vzájemně se však tématicky doplňují.

Seznámení s anděly
Jednodenní kurz, na němž se dozvíte, kdo jsou to andělé, jaké mají své poslání v duchovním i fyzickém světě a jak nám mohou pomáhat. Rovněž se zde setkáte v meditaci se svým andělem strážným a naučíte se jednoduchou meditaci, která vám umožní být i po kurzu s andělským světem v kontaktu a v běžných každodenních situacích využívat andělské pomoci. 
Kurz vede Iva Janíčková
Cena je 900 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 700 Kč)
Nejbližší termíny:
sobota 4. 1. 2020
sobota 22. 2. 2020

Andělé a vidění aury
Na jednodenním kurzu se dozvíte, jak se naučit vidět auru rostlin i lidí a jak si tak rozšířit své vnímání krás přírody i energetického světa. Současně si zde své skryté vnitřní schopnosti za pomoci andělů vyzkoušíte. Kurz je vhodný i pro lidi, kteří se o tuto tématiku zajímají pouze teoreticky, můžete v sobě odhalit skryté duševní schopnosti, které vám andělé pomohou rozvíjet, když si to budete přát.
Kurz vede Lubomír Šopf
Cena je 900 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 700 Kč)
Nejbližší termín:
sobota 7. 3. 2020

Andělé a sebeléčení

Víkendový intenzívní kurz pro začátečníky, na němž si prožijete mnoho řízených meditací s léčícími anděly
, kteří pomáhají i začátečníkům meditaci prožít a trvale se s nimi přitom spojit. Toto spojení pak pomáhá anděly více ve svém životě vnímat a přijímat jejich pomoc v různých situacích, při meditaci i při sebeléčení.
Začátek je v sobotu i v neděli v 9.00 hod., v sobotu se končí kolem 18.30 hod., v neděli kolem 15.30 hod.
Kurz vede Lubomír Šopf
Cena je 1 900 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 1 600 Kč)
Termíny momentálně nejsou stanoveny.

Kurzy jsou organizovány na adrese Křížová 15, Brno, kurz Seznámení s anděly vede Iva Janíčková a ostatní kurzy vede Lubomír Šopf, o organizaci se stará Iva Janíčková. Začátek je vždy v 9.00hod., jednodenní kurzy končí kolem 14. hod., dvoudenní končí v sobotu po 18. hod., v neděli kolem 15.30 hod.,  Mimobrněnským účastníkům nabízíme možnost přespání na místě konání kurzu ve vlastním spacáku za 100 Kč za noc nebo na válendě s lůžkovinami za 200 Kč za noc, počet válend je však omezen, proto je v případě zájmu potřeba domluvit si nocleh včas.

Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
Iva Janíčková, tel. 723 456 720, iva@iril.cz

Naše prostory pro kurzy na adrese Křížová 15, Brno se nacházejí ve druhém patře nájemního domu, dole u vchodu je zvonek označený názvem našeho sdružení IRIL.

        

Posezení je na molitanových podložkách na zemi nebo na židli, každý si vybere podle svého pohodlí. K dispozici je varná konvice, hrníčky, káva, čaj, v případě potřeby i lednička a mikrovlná trouba na ohřátí jídla.

Jak nás najdete:

Od vlakového nádraží tramvaj č. 2,  zastávka Poříčí, je to dům hned u zastávky, vchod je mezi prodejnou nábytku a prodejnou obuvi.

Od autobusového nádraží Zvonařka je to pět minut autobusem č. 84, zastávka Poříčí.

Autem je možné zdarma parkovat na ulici Ypsilantiho, Křídlovická nebo v dalších blízkých ulicích, placené parkoviště je na Mendlově náměstí.


 
 
 
 

 

 

 

© Copyright 2004-2020 IRIL. Všechna práva vyhrazena.