Andělé v našem životě

andělské světlo – léčení těla i duše


Motto dne:

Existuje všechno, čemu uvěříš.

 
 
 
 

 

 

 

Andělské a tarotové karty pro zlepšení vztahů

Porozumění svým vztahům pomáhá uvést se do vnitřního klidu a harmonie, která vytváří v těle zdraví, ve vztazích pohodu a klid, dává i dostatek síly a energie k různým životním aktivitám.

Myšlenkový chaos však často brání porozumění, člověk si ve svých vztazích připadá jako lodička na rozbouřeném moři a neví, jak situaci zklidnit, jaký postoj zaujmout a nevířit svou komunikací již tak rozbouřené vody. Velkým pomocníkem v těchto situacích jsou andělské karty, jejichž láskyplné pohlazení v emočně těžké chvíli člověka zklidní, pomůže se zastavit a podívat na situaci z jiného úhlu pohledu, což často postačí k naladění se na intuici.

Komunikace s anděly za pomoci andělských karet či jiných pozitivních kartiček je velmi jednoduchá, každý si v nich může hledat odpovědi sám, pokud nevíte, jak na to, tak se ozvěte a formou konzultace vám poradíme. Andělé však mohou pomáhat i prostřednictvím tarotových karet, pokud člověk dobře porozumí souvislostem duchovních zákonů obsažených v tarotu. Člověku, který je do těchto zákonitostí zasvěcen, mohou tarotové karty pomoci najít ve své mysli intuitivní myšlenky a nenechat se  svou vlastní myslí duševně týrat. 

Jak vám můžeme pomoci najít pozitivní cestu ve vztazích
Rádi vám nabízíme možnost konzultace, která vám pomůže zorientovat se v sobě i svých vztazích za pomoci andělů a tarotových karet.

Cena za konzultaci za pomoci karet je 500 Kč za hodinu.

Termín je potřeba objednat předem telefonicky nebo e-mailem:
Iva Janíčková, Brno, Křížová 15, tel. 723 456 720, e-mail: iva@iril.cz

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 
 

 

 

 

© Copyright 2004-2020 IRIL. Všechna práva vyhrazena.