Andělé v našem životě

andělské světlo – léčení těla i duše


Motto dne:

Láska je nadřazena všem zákonům.

 
 
 
 

 

 

 

Léčení duše - konzultace spojená s terapií

Harmonii ve vztazích narušují citové vazby, které nám dávají pocity nenaplněné touhy, potřebu druhému pomáhat, i když on nechce a mnoho negativních emocí. A protože bez citové svobody a odpuštění není lásky, vede cesta ke zlepšení a harmonii ve vztazích přes léčení duše.

Negativní emoce a mysl často brání hluboce ze srdce odpustit a přijmout vlastní vnitřní svobodu, která je pro harmonické vztahy potřebná. Příčiny potíží ve vztazích bývají často velmi skryté, jejich příčiny mohou být v mnoha různých úrovních v blokování proudění energií. Vše má však svá pravidla, i proudění a blokování energie, i chybějící pocit štěstí má své příčiny. 

Pro váš vnitřní klid i životní harmonii vám nabízíme konzultaci o příčinách potíží ve vašich vztazích i o překážkách na cestě vaší duše. Konzultace trvá přibližně hodinu a je možné ji absolvovat samostatně, případné následné odstranění příčin potíží doplněním chybějící energie do duše je možné provést pomocí terapie reiki nebo harmonizací čaker za pomoci reiki.

Cena je 400 za hodinu. Pro konzultaci si můžete vybrat některého z našich terapeutů reiki, kteří se léčení duše věnují, objednat se můžete telefonicky nebo e-mailem:

Iva Janíčková, Křížová 15, Brno,
tel. 723 456 720, iva@iril.cz
Lubomír Šopf, Ibsenova 7, tel. 728 177 941, lubomir_sopf@volny.cz

 

 


 
 
 
 

 

 

 

© Copyright 2004-2019 IRIL. Všechna práva vyhrazena.