Andělé v našem životě

andělské světlo – léčení těla i duše


Motto dne:

Andělské světlo je láska.

 


 
 

 

Seznámení s anděly - kurzy v Brně

Andělé jsou energetické bytosti, které nám mohou velmi pomáhat v běžných denních situacích a ochraňovat nás. Jejich možnosti nám pomáhat jsou velmi rozsáhlé a dělají to, i když si to někdy neuvědomujeme. Když se je však naučíme  o pomoc požádat, může nám jejich pomoc usnadnit život a zbavit strachu.

Seznámení s anděly
Půldenní kurz o andělích, na němž se dozvíte, jak více využívat andělské pomoci v životě a naučíte se prosit anděly o pomoc v různých situacích. Rovněž se v meditaci setkáte se svým andělem strážným a vyzkoušíte si hledat odpovědi na své otázky pomocí intuitivních andělských kartiček.
Cena je 700 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 600 Kč)
Nejbližší termín:
čtvrtek 15. 3. 2018
sobota 28. 4. 2018


Kurz vede  Iva Janíčková na adrese Křížová 15, Brno. Začátek je v 9.00 hod., končí se kolem 14.hod. Kurz je možné absolvovat individuálně kurz v termínu podle dohody za příplatek 300 Kč.

Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
Iva Janíčková, tel. 723 456 720, iva@iril.cz

Naše prostory pro kurzy na adrese Křížová 15, Brno se nacházejí ve druhém patře nájemního domu, dole u vchodu je zvonek označený názvem našeho sdružení IRIL.

        

Posezení je na molitanových podložkách na zemi nebo na židli, každý si vybere podle svého pohodlí. K dispozici je varná konvice, hrníčky, káva, čaj, v případě potřeby i lednička a mikrovlná trouba na ohřátí jídla.

Jak nás najdete:

Od vlakového nádraží tramvaj č. 2,  zastávka Poříčí, je to dům hned u zastávky, vchod je mezi prodejnou nábytku a prodejnou obuvi.

Od autobusového nádraží Zvonařka je to pět minut autobusem č. 84, zastávka Poříčí.

Autem je možné zdarma parkovat na ulici Ypsilantiho, Křídlovická nebo v dalších blízkých ulicích, placené parkoviště je na Mendlově náměstí.


 

 

© Copyright 2004-2018 IRIL. Všechna práva vyhrazena.