Andělé v našem životě

andělské světlo – léčení těla i duše


Motto dne:

Když miluješ, můžeš dělat zázraky.

 
 
 
 

 

 

 

Seznámení s anděly - kurzy v Brně

Andělé jsou duchovní bytosti, které nám mohou velmi pomáhat v běžných denních situacích, ochraňovat nás, pomáhat při sebeléčení. Jejich možnosti nám pomáhat jsou velmi rozsáhlé a dělají to, i když si to někdy neuvědomujeme. Když se je však naučíme  o pomoc požádat, může nám jejich pomoc usnadnit život a zbavit strachu.

Seznámení s anděly
Půldenní kurz o andělích, na němž se dozvíte, jak více využívat andělské pomoci v životě a naučíte se prosit andílky o pomoc v různých situacích. Rovněž se v meditaci setkáte se svým andělem strážným a naučíte se očišťovat svou auru od negativních energií.
Cena je 700 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 600 Kč)
Nejbližší termín:
středa 11. 7. 2018

Kurz vede  Lubomír Šopf na adrese Křížová 15, Brno, o organizaci se stará Iva Janíčková. Začátek je v 9.00 hod., končí se kolem 14.hod.

Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
Iva Janíčková, tel. 723 456 720, iva@iril.cz

Naše prostory pro kurzy na adrese Křížová 15, Brno se nacházejí ve druhém patře nájemního domu, dole u vchodu je zvonek označený názvem našeho sdružení IRIL.

        

Posezení je na molitanových podložkách na zemi nebo na židli, každý si vybere podle svého pohodlí. K dispozici je varná konvice, hrníčky, káva, čaj, v případě potřeby i lednička a mikrovlná trouba na ohřátí jídla.

Jak nás najdete:

Od vlakového nádraží tramvaj č. 2,  zastávka Poříčí, je to dům hned u zastávky, vchod je mezi prodejnou nábytku a prodejnou obuvi.

Od autobusového nádraží Zvonařka je to pět minut autobusem č. 84, zastávka Poříčí.

Autem je možné zdarma parkovat na ulici Ypsilantiho, Křídlovická nebo v dalších blízkých ulicích, placené parkoviště je na Mendlově náměstí.


 
 
 
 

 

 

 

© Copyright 2004-2018 IRIL. Všechna práva vyhrazena.